اتصال کانال تلگرام به سایت

اتصال کانال تلگرام به سایت

با اتصال کانال تلگرام به سایت، محتوای منتشر شده در وب سایت مانند مقالات، محصولات، نمونه کارها و … همزمان به کانال تلگرام نیز ارسال می شوند.
در سایت های وردپرسی این امر توسط پلاگین و ربات تلگرام و در سایت های اختصاصی با طراحی و کد نویسی ماژول مربوط به این سیستم، امکان پذیر می باشد. در پلاگین وردپرس این اتصال به دو بخش تقسیم می شود:

  1. می توانید به کمک آن تمامی اطلاع رسانی‌هایی را که از طریق ایمیل ارسال می‌شود مثل ارسال دیدگاه جدید، ثبت نام کاربر و… را در تلگرام خود مشاهده کنید.
  2. همچنین می‌توانید تمامی نوشته‌های خود را با انتشار در سایت، همزمان در کانال تلگرامی سایت خود منتشر کنید.

اگر می‌خواهید تنها اطلاع‌رسانی‌های وردپرس خود را در تلگرام مشاهده کنید از بخش اطلاع‌رسانی‌ها باید این بخش را فعال و اگر هم می‌خواهید نوشته‌های خود را همزمان به کانال تلگرامی سایت خود ارسال کنید از بخش ارسال به کانال باید اقدام کنید.

تنظیمات پلاگین اتصال کانال تلگرام به سایت

زمانی که این پلاگین بر روی سایت شما راه اندازی شود در دو حالت می توانید محتوای سایت خود را منتشر کنید، یک حالت اتصال کانال تلگرام به سایت این است که تنظیمات پیش فرض پلاگین را بر روی ارسال اتوماتیک هر مطلبی که منتشر شد بگذارید و همچنین می توانید چگونگی فرمت نمایش پست، تعداد کاراکتر و حتی ارسال تصویر را در این پلاگین مشخص نمایید. در حالت دوم در تنظیمات پلاگین، ارسال خودکار پست به کانال تلگرام را غیر فعال می نمایید و هر پستی و یا محصولی را که میخواهید در کانال نیز ارسال شود به صورت دستی منتشر می کنید.

 


طراحي سايت پاپريک