انتخاب یک قالب ورد پرس مناسب

انتخاب یک قالب ورد پرس مناسب

طریقه ی انتخاب یک قالب  مناسب برای طراحی سایت:

یکی از بخش های مهم هنگام افتتاح طراحی یک سایت  طرحی قالب آن و انتخاب یک تم مناسب است.

گستردگی قالب های ورد پرس و تنوع قالب های آن باعث سردرگمی کابران استفاده کننده از قالب های ورد پرس میشود. ویژگی های قالب ،تاثیرات قالب بر سایر بخش های وب سایت و …از جمله عواملی هستند که با شناخت آن میتوان بهترین و مناسب ترین قالب را بر ای سایت انتخاب نمود.

مناسب ترین قالب ورد پرس رایگان ها هستند یا غیر رایگان:

تم های رایگان و غیر رایگان ورد پرس هر کدام دارای مزایا و معایبی هستند.این معایب درباره ی تم های غیررایگان وردپرس کمتر هستند به برخی از ویژگی های تم های غیررایگان وردپرس می پردازیم.

بروز رسانی مداوم :

بروز رسانی مداوم تم های غیر رایگان از عواملی هست که کاربران ترجیح می دهند از این تم ها استفاده کنند تا سایر تم ها.آپدیت دائمی تم ها هم از نظر امنیت در وردپرس و هم استفاده از نسخه های بعدی وردپرس و افزونه های وردپرس از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

مزایاو معایب قالب ورد پرس غیر رایگان:

به دلیل این که تم های رایگان وردپرس امکانات و قابلیت های تقریبا مشابهی دارند و در مجموع همگی در یک سطح قرار میگیرند،شاید استفاده از این تم ها سبب تشابه بسیاری از سایت ها شود و همین موضوع سبب میشود که افراد از تم های غیر رایگان استفاده کنند.

وجود فایل راهنما در تم های غیر رایگان:

در اغلب تم های غیررایگان قالب ورد پرس،فایل هایی به صورت پی دی اف برای استفاده بهتر از تم ها تهیه شده است که در کمتر تم رایگان وردپرسی قابل مشاهده است.

پشتیبانی در قالب های غیر رایگان ورد پرس:

برای تم های غیررایگان معمولا پشتیبانی لحاظ میشود.به این صورت که شما اگر از یک سایت معروف و معتبر خارجی تم وردپرس خریداری کنید،می توانید با طراح تم و همکارانش در هر زمانی ارتباط برقرار کنید و مشکلات را با کمک آن ها برطرف کنید.

عدم نیاز به درج لینک طراح تم:

در بسیاری از تم های وردپرس که به صورت رایگان هستند،لازم است که در بالا نام نویسنده به صورت لینکی درج شود.اما در تم های غیررایگان نیازی نیست که شما از هیچ نوع لینکی  استفاده کنید.

معایب قالب ها و تم های غیر رایگان ورد پرس:

– قیمت تم های غیررایگان وردپرس

– وجود بخش های متنوع و کنترل پنل های متفاوت با بخش های متعدد جهت سفارشی سازی:

این بخش ها سبب شده است که وقت بیشتری صرف یادگیری بخش های موردنظر برای راه اندازی تم ورد پرس و آشنایی با هر قسمت صرف شود.

– در بسیاری از بخش ها مثل اسلایدر چندگانه و افزونه های مربوط به آن،پورتفولیو و.. که هر یک برای راه اندازی نیاز به آشنایی مختصری با این بخش ها دارند و شاید برای کاربران مبتدی مقداری سخت باشد.


طراحی سایت حرفهای وردپرس، سایت حرفه ای وردپرس، سایت تخصصی وردپرس، ووردپرس در طراحی سایت، وردپرس فارسی، سایت وردپرسی، نمونه سایت وردپرس، نمونه فروشگاه وردپرس، بهترین سایت وردپرس، بهتری وردپرس در ایران، قالب رایگان وردپرس، قالب وردپرس رایگان، نمونه وردپرس رایگان، نمونه رایگان وردپرس، وردپرس یا جوملا، از وردپرس به جوملا، نونه قالب فارسی وردپرس، نمونه وردپرس فارسی

راهنمای خرید قالب وردپرس:

بادر نظر گرفتن مسایل بالا در عین حال بهترین راهنمای شما هنگام خرید یک تم ورد پرس،نظراتی است که برای هر تم در مشخص شده است.

در هنگام خرید یک قالب ورد پرس باید مسایل زیر را در نظر گرفت:

بررسی سئو قالب:

SEO ready ، مشخصه ا ی است  که در معرفی قالب های وردپرس در سایت های خارجی بسیار دیده مس شود.ابتدا باید کروم را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید.سپس ابزار های MozBar یا SEO Site Tools, ،جدید ترین افزونه های کروم برای بررسی سئو سایت هستند و باید بر روی کروم نصب شوند.بعد از این می توانید دموی هر قالب را روی این افزونه ها تست کنید.

اگر در جایی از قالب نوشته شده باشد که دارای سئو خوب،به این معنا نیست که با استفاده از این قالب می توانید از ایندکس شدن سایت خود در مورتورهای جست وجو مطئن شوید و نیازی ندارید که اقدامات سئو را انجام دهید.

در مبحث سئواولین گام مفیدی که انجام داده اید این است که از سیستم مدیریت  محتوای وردپرس ی که دارای شاخص seoخوب است استفاده کرده اید.

بررسی رسپانسیو در خرید یک قالب وردرس برای طراحی سایت:

از آن جایی که امروزه جستجو های وب از طریق موبایل و یا تبلت انجام میشود،مسئله ی ریسپانسیو یا پاسخ گو بودنحایز اهمیت است.بنابراین خرید تم های وردپرسی که ریسپانسیو نیستند مناسب به نظر نمی آیند.

راه فهمیدن رسپانسو بودن یا نبودن یک قالب:

اگر در معرفی قالب به  زسپانسو بودن یا نبودن پرداخته نشده بودمی توانیداز یک ابزاری  به نام mobile-friendliness tool استفاده کنید. که با استفاده از  آن میتوان به این موضوع به خوبی پی برد.کافیست url مربوط را داخل باکس پیج قرار دهید .


طراحی سایت وردپرس در تهران – طراحی سایت وردپرسی – طراحی وردپرس در شیراز – طراحی وردپرس در اصفهان – طراحی وردپرس در مشهد – طراحی وردپرس در مازندران – طراح وردپرس در رشت – طراحی وردپرس در کرمانشاه – طراحی وردپرس در ورامین – طراحی سایت وردپرس درجاجرود – طراحی وردپرس در درماوند

امنیت وب سایت با استفاده ازقالب های وردپرس

بسیاری از عوامل امنیت ورد پرس را تحت تاثیر قرار میدهد. مانند قدرت پسورد، هاستینگ انتخابی شما، افزونه های امنیتی ورد پرس و..

در باره ی امنیت وب سایت با استفاده از یک تم،بهتر است که به نظرات قالب مراجعه شود.با این حال هر تمی که حتی توسط یک طراح کارکشته نیز تهیه شده باشد،تعداد دفعات دانلود بالایی نداشته باشد باز هم نمی شود به آن صدرصد اعتماد کرد.


طراحي سايت پاپريک