حضور در صفحه اول گوگل

حضور در صفحه اول گوگل

هزاران سایت درحال رسیدن به صفحه اول گوگل هستند

 

حضور در صفحه اول گوگل بدون شک جزو اولین آرزوهای مدیران وب سایت ها است.
پس از حضور در صفحه اول گوگل، نیاز شما به تبلیغات کم تر می شود و هر روز کاربران زیادی وارد وب سایت شما می شوند.
اگر شما هم میخواهید در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید باید به نکات زیر توجه کنید:

حضور در صفحه اول گوگل – رسیدن به صفحه اول گوگل-صفحه اول گوگل – سئو سایت-سئو وب سایت-سئو حرفه ای وب سایت-بهبود سئو سایت-بهبود وب سایت – بهبود سئو وب سایت

1- انتخاب کلمات کلیدی مناسب جهت بهبود سئوی وب سایت
پس از تکمیل پروسه طراحی سایت، کلماتی که میخواهید توسط آنها جستجو شوید مشخص نمایید.
انتخاب حداقل سه تا پنج کلمه اصلی برای جستجوی کاربران ضروری است. کلمات انتخاب شده را به صورت کاملا مدیریت شده در تیترها و متن مطالب بگنجانید. صفحاتی را با تیترهای خاص بسازید. این تیترها باید شامل کلمات کلیدی اصلی شما باشند.
وب سایت هایی که با این کلمات در گوگل نمایش داده می شوند از لحاظ قدرت بررسی نمایید و بصورت مرتب مطالبی شامل کلمات کلیدی در وب سایت نشر دهید. سعی کنید این مطالب از لحاظ مفهومی، قوی و کاربرپسند باشد.

2- استفاده از عکس های با کیفیت
سعی کنید عکس هایی که در مطالب درج میکنید به صورت اختصاصی برای شما باشند و از جایی کپی نشده باشد. در صورتی که احتمال کپی برداری از عکس های خود را می بینید از تکنیک واترمارک برای عکس استفاده نمایید. جهت آموزش ساخت واتر مارک برای عکس اینجا کلیک کنید. با ثبت لوگو یا نشانی سایت شما روی عکس با تکنیک واتر مارک امکان کپی برداری از عکس های شما سلب می شود. حتما متن جایگزین یا Alt را برای عکس مشخص نمایید و هیچ عکسی را بدون مشخصه متن جایگزین رها نکنید. برای اطلاعات بیشتر درباره مشخصه Alt تگ img اینجا کلیک کنید.

3- استفاده از رسانه های اجتماعی
یکی از راه های تبلیغ رایگان وب سایت شما استفاده از شبکه های ارتباط مجازی است. مطالب و عکس های خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و نظر کاربران را درباره آن ها بدانید. تلاش کنید تا مطالب شما کاربردی باشد و به صورت اختصاصی توسط شما تالیف شده باشد. برای جذب کاربران به سمت سایت، قسمتی از مطلب را در رسانه های اجتماعی قرار دهید و بصورت لینک کاربران را به وب سایت خود هدایت کنید.

4- تبلیغات و معرفی سایت به مشتریان
با کمک گرفتن از تبلیغات اینترنتی می توانید وبسایت خود را به هزاران نفر نمایش دهید. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
نشانی url وب سایت خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهید و در بازه زمانی مشخص به آن ها ایمیل تبلیغاتی بفرستید. ایمیل های تبلیغاتی روش موثری در جذب بیشتر مخاطبان می باشد. در کاتالوگ ها و بروشورهای خود نشانی url وب سایت خود را درج نمایید.


طراحي سايت پاپريک