طراحی سایت انتشارات | فروشگاه کتاب

طراحی سایت انتشارات | فروشگاه کتاب

دنیای وب برای شغل ها و خدمات مختلف راهکارهایی متفاوت و بروز دارد. این امر برای صاحبان نشر کتاب نیز همین طور است. همچنین ظهور نشر دیجیتال به این امر دامن زده است و طیف جدیدی از خریداران کتاب شکل گرفته است.
وب سایت بستر امنی برای درج کتب با اطلاعات کامل شناسنامه ای می باشد.

اطلاعات کتاب ها بصورت مرجعی در وب سایت ثبت می شوند که علاوه بر دسترس بودن برای مشتریان، برای صاحبان نشر نیز مرجعی بسیار عالی خواهد بود.

طراحی حرفه ای سایت انتشارات، طراحی سایت انتشارات در تهران، طراحی سایت انتشارات پیام آزادی، طراحی سایت انتشارات پیام کتاب، طراحی سایت انتشارات انجام کتاب، طراحی سایت انتشارات طلایی، طراحی سایت انتشارات امیرکبیر

علاوه بر این خدمات دیگری قابل ارائه به مشتریان می باشد که به شرح برخی از آن ها می پردازیم:
فروش آنلاین کتاب: سایت شما می تواند قابلیت فروش آنلاین داشته باشد. بدین صورت که مشتری بعداز انتخاب محصول، آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و سفارش دهد.
فروش نسخه دیجیتال کتاب: نسخه دیجیتال کتاب، فایلی است که شامل صفحاتی از کتاب می باشد. حال می توان این نسخه بصورت کامل به مشتری عرضه شود یا بصورت نمونه ای از صفحات کتاب جهت معرفی به مشتری.

دسترسی به مشتریان: مشتریان نقطه قوت یک کسب و کار اینترنتی هستند. یکی از مزایای وب سایت حفظ مشتریان و امکان تماس با آن ها در مدت زمان طولانی وجود دارید. شما می توانید لیست آخرین کتاب های خود را در مدت زمان مرتب به مشتریان خود بفرستید تا در جریان محصولات جدید شما قرار بگیرند.

دسترسی به آمار فروش: با مراجعه به وب سایت خود میتوانید لیستی از محصولات پرطرفدار خود داشته باشید و یا محصولاتی که در سایت ضعیف هستند تقویت کنید.


طراحي سايت پاپريک