طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت است ک توسط زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از قدرت MySQL برای ذخیره داده ها استفاده می کند.باکمک این زبان  می توانید براحتی یک وبلاگ – فوتوبلاگ – پادکست – گالری و … را طراحی کنید.

نام وردپرس توسط Christine Selleck دوست مت مولوگ ( توسعه دهنده اصلی وردپرس ) پیشنهاد و از آن روز تا الان وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه تبدیل به معروفترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ بر روی هاست شده استاز آنجا که سیستم وردپرس رایگان است، هر کاربری می تواند فایل های مربوطه ی آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهد.

اهداف سازندگان وردپرس راحتی کاربر و رعایت استاندارد های جهانی هست. برای رسیدن به این هدف سازندگان وردپرس با کد نویسی دقیق و کامل و در اختیار قرار دادن امکانات و API های فراوان برای توسعه دهندگان این امکان را به وجود آورده اند  که دیگران بتوانند براحتی اقدام به ساخت و توسعه افزونه برای وردپرس بکنند.

مزایای استفاده از وردپرس:

انعطاف پذیری سیستم

از طریق طراحی سایت با وردپرس میتوان وب سایت های متفاوتی از یک وبلاگ ساده تا یک پرتال سازمانی پیشرفته را طراحی کرد.!

وردپرس، یکی از منعطف ترین سیستم های مدیریت محتوا در طراحی سایت  است که افراد با حداقل آشنایی با کد، می توانند  آن را برای کاربری دلخواه خود ادیت کنند. همچنین تگ های بسیار پرکاربرد وردپرس، این امکان را به توسعه دهندگان و برنامه نویسان وب می دهد تا هر نوع سیستم دلخواهی را بر پایه ی وردپرس ایجاد نمایند.

تنوع قالب ها

این برنامه ی طراحی سایت  تنوع بسیار بالای قالبهای آن است. در آن برای هر نوع سلیقه و فعالیتی  قالب دلخواه وجود دارد.

وطراحان می توانند برای شما قالب اختصاصی وردپرس را طراحی کرنند انعطاف بالای وردپرس باعث شده تا قالبهای بسیاری برای آن طراحی شود.

طراحی سایت در تهرانت،طراحی سایت ایران،طراحی سایت ارزان قیمت،طراحی سایت مثل دیجیکالا،طراحی سایت فروشگاهی،طراحی سایت حرفه ای

افزونه ها و پلاگین ها:

افزونه (پلاگین) ها در واقع بسته های نرم افزاری هستند که امکان خاصی را به سیستم می افزایند. افزونه های رایگان و تجاری بسیاری وجود دارد که هر یک امکان خاصی را به وردپرس اضافه می کنند. و آن را توسعه می دهند.

طراحی سایت با ورد پرس و طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس و ساخت سایت با وردپرس

نقش برنامه ی طراحی سایت با  وردپرس در بهینه سازی سایت:
به طور کلی وردپرس از محبوبیت خوبی نزد موتورهای جستجو برخوردار است . کسانی که قصد استفاده از وردپرس را برای وب سایت خودشان دارند، این است که اگر افزایش میزان بازدیدها از طریق موتورهای جستجو برایتان اهمیت دارد، حتما کار طراحی پوسته ی خودتان را به کسانی بسپارید که اطلاعات خوبی از سئو دارند.

نکات مهم استفاده از وردپرس:

با وردپرس می توان هر نوع وب سایتی طراحی نمود و انعطاف پذیری آن، جلوی هر نوع محدودیتی را گرفته است اما دو نکته وجود دارد:

۱. اینکه این توسعه برای طراحی سایت جدید چقدر هزینه دارد؟

۲. اینکه موضوع فعالیت سایت جدید چیست؟

3. وردپرس برنامه ای است که طراحان وب هکرها به آن دسترسی دارند. این باعث می شود هکرها به حفره های امنیتی آن آشنایی کامل داشته باشند از این رو ریسک هک شدن سایت طراحی شده با وردپرس زیاد می شود. بادر نظر گرفتن این حالت، شایدصرف هزینه ی زیاد برای طراحی سایت با ورد پرس انتخاب چندان مناسبی نباشد. اما متخصصان در این امر می توانند از هر گونه اسیب و یا حمله ی هکر ها به وب سایت های وردپرسی جلوگیری نمایند پس در انتخاب طراح وب سایت خود تحقیقات کافی انجام دهید.

طراحی سایت با وردپرس،آموزش ورد پرس،قالب های ورد پرس،قالب های ارزان ورد پرس،طراحی سایت ارزان،ورد پرس چیست،تعریف ورد پرس،مزایای استفاده از ورد پرس

نمونه کارهای طراحی سایت با وردپرس


طراحي سايت پاپريک