طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی

اهمیت به آموزش نه در ایران بلکه در کل دنیا بسیار با ارزش می باشد به طوری که امروزه بسیاری از افراد در فضای مجازی و وبسایت های مختلف به دنبال دانشگاه و موسسات آموزشی هستند که بتوانند در آنها پذیرش مرتبط به رشته شان را گرفته و به ادامه تحصیل بپردازند.
بنابراین به این نتیجه می رسیم که این دسته از افراد نمی توانند در ابتدا به پاسخ سوالات خود به صورت حضوری برسند. آنها در ابتدا از طریق جستجو در فضای مجازی موسسه ی آموزشی مورد نظر را پیدا نموده و با انتخاب گرایش برای آینده خود برنامه ریزی نمایند.
در نتیجه داشتن یک سایت دانشگاهی به عنوان آیتمی ضروری در سیستم آموزشی تعریف شده است به گونه ای که تمامی نهادها و دانشگاه ها طراحی سایت را به اجرا در آورده اند. اطلاع رسانی در خصوص کلاس ها، زمان ثبت نام و تمامی اطلاعات مورد نیاز دانشجویان می تواند در بستر یک سایت دانشگاهی قرارگیرد و در دسترس دانشجویان باشد.
در منو و صفحات یک سایت دانشگاهی می توان دسته بندی از رشته های تحصیلی مختلف را داشت و در این دسته بندی ها تمامی اطلاعات و اطلاع رسانی ها برای دانشجویان در رابطه با آن رشته قرار میگیرد.
در طراحی سایت دانشگاهی می توان برای تمامی دانشجویان پروفایلی ایجاد نمود تا تمامی اطلاعات مربوط به دانشجو مانند تعداد واحد های اخذ شده، تعداد واحدهای باقیمانده و هم چنین اطلاعاتی در رابطه با اساتید و درس های که ارائه می دهند و نیز ساعات و روزهای درس های ارائه شده در آن قرار گیرند.
هم چنین می توان صفحه ای طراحی نمود و در آن آخرین اخبار و اتفاقات در دانشگاه را به اطلاع دانشجویان رساند. جلسات و اطلاعیه ها و بسیاری از اطلاع رسانی هایی که می بایست به دانشجویان و اساتید صورت گیرد را نیز می توان در این بخش پیاده سازی نمود.
ایجاد تقویم آموزشی هم نیز می تواند بازدیدکنندگان خود را داشته باشد زیرا هستند هنوز افرادی که در دانشگاه مورد نظر ثبت نام نکرده اند و کنجکاوند که بدانند کلاسها در چه سطحی برگزار می شوند. بنابراین طراحی این بخش نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
بهبود سئوی وب سایت، بهبود سایت اختصاصی، بهبود وب سایت اختصاصی ،بهتری رنگ طراحی سایت ،بهینه سازی سایت ،بهینه سازی سایت های اختصاصی، بهینه سازی وب سایت ،بهینه سازی وب سایت های اختصاصی، بهینه سازی وب سایت های دات نت ،ثبت سایت در گوگل حرفه ای ،ساخت فروشگاه وردپرس ،طراحی ،طراحی تخصصی سایت، طراحی حرفه ای سایت ،طراحی سایت ،طراحی سایت آگهی، طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت اینترنتی ،طراحی سایت با وردپرس ،طراحی سایت تبلیغاتی ،طراحی سایت تخصصی ،طراحی سایت تهران ،طراحی سایت رستوران، طراحی سایت فروش کتاب، طراحی سایت فروشگاه کتاب، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت فوری ،طراحی سایت مطب ،طراحی سایت پاپریک ،طراحی سایت پربازدید، طراحی سایت پزشکی ،طراحی سایت کتاب ،طراحی فروشگاه آنلاین ،طراحی فروشگاه اینترنتی ،طراحی قالب سایت ،طراحی وب ،طراحی وب سایت ،طراحی وب سایت اختصاصی، فروش اینترنتی، فروشگاه اینترنتی، قالب وردپرس، مزایای استفاده از ورد پرس، پاپریک

امکانات و خدمات سایت دانشگاهی

  • طراحی صفحه ی تابلوی اعلانات
  • ایجاد پروفایل شخصی برای دانشحویان
  • طراحی صفحه ای مجزا برای اخبار و رویدادهای دانشگاه
  • طراحی بخش فرهنگی و تربیتی دانشگاه
  • طراحی بخش قوانین و آیین نامه ها
  • طراحی بخش مقالات و مطالب برگزیده دانشجویان
    و صدها موارد دیگر که می توان در زمان طراحی و پیاده سازی در مورد آن صحبت نمود.

طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت دانشگاهی، نمونه سایت دانشگاهی، هزینه طراحی سایت دانشگاهی، قیمت طراحی سایت دانشگاهی، طراحی اختصاصی سایت دانشگاه، طراحی اختصاصی سایت دانشگاهی، طراحی سایت اختصاصی دانشگاه، طراحی سایت اختصاصی دانشگاهی


طراحي سايت پاپريک