اگر هنوز به صورت سنتی محصولات خود را عرضه می کنید و با مشکل فروش مواجه هستید، طراحی سایت فروشگاهی شما را از این گذر عبور می دهد. محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی ثبت کنید و برای آن ها قیمت تعیین کنید.
طراحی سایت فروشگاهی رایگان و طراحی سایت فروشگاهی ارزان و طراحی فروشگاه اینترنتی در تهران و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و طراحی سایت فروشگاهی وردپرس و طراحی فروشگاه اینترنتی رایگان
باطراحی یک فروشگاه اینترنتی به لیست مشتریان خود دسترسی خواهید داشت و می توانید به راحتی با آن ها ارتباط برقرار کنید. سفارش های ثبت شده توسط مشتریان را مشاهده کنید و به آن ها رسیدگی کنید. طراحی سایت فروشگاهی پاپریک نمایش مناسبی از وب سایت شما در موبایل به اجرا می گذارد. کاربران شما با موبایل هم شکل مناسبی از وب سایت فروشگاهی شما می بینند و تعداد مشتریان شما به صورت روز افزون زیاد می گردد.

طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت فروشگاهی ارزان ، طراحی سایت فروشگاهی سریع، طراحی سایت فروشگاهی در تهران ، طراحی سایت فروشگاهی در شیراز ، طراحی سایت فروشگاهی رسپانسیو، طراحی سایت فروشگاهی مشابه دی جی کالا، طراحی سایت بامیلو، طراحی سایت دی جی کالا، طراحی سایت دیجیکالا ، طراحی سایت شبیه دیوار، طراحی سایت فروشگاه آنلاین، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی رایگان و طراحی سایت فروشگاهی ارزان و طراحی فروشگاه اینترنتی در تهران و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و طراحی سایت فروشگاهی وردپرس و طراحی فروشگاه اینترنتی رایگان
طراحی سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی

انتخاب نوع طراحی سایت فروشگاهی بر اساس بودجه شما
– سایت فروشگاهی بدون ثبت سفارش
در صورتی که نیاز به سفارش از طریق سایت ندارید. مشتریان محصولات شما را می بیننند و در صورت نیاز از طریق راه های ارتباطی با شما تماس می گیرند. سرعت اجرا و هزینه کمتر از مشخصه های این نوع فروشگاه های اینترنتی می باشد.
– سایت فروشگاهی با ثبت سفارش
این نوع سایت ها مانند وب سایت ها فروشگاهی معمول، قابلیت ثبت سفارش مشتریان را دارد. همچنین مشتری پس از ثبت سفارش، می تواند وجه سفارش خود را به صورت اینترنتی پرداخت نماید.
– سایت فروشگاهی حرفه ای
خدمات قابل ارائه از یک فروشگاه اینترنتی بیش از این است. اگر نیاز به گزارشات پیشرفته فروش و موجودی انبار و یا خروج و ورود کالا دارید، این گزینه مناسب شما می باشد.

امکانات سایت فروشگاهی

– عدم محدودیت تعداد محصول
اگر دو محصول دارید و یا 2000 محصول، هیچ تفاوتی نمی کند. طبق طبقه بندی محصولات، با طراحی متفاوت می توان سایت فروشگاهی مناسبی ارائه داد.
– تبلیغات مداوم
یک سایت فروشگاهی می تواند رشدی ارگانیک داشته باشد و از طریق موتورهای جستجو در دسترس مشتریان قرار بگیرد. مشتریان شما با جستجوی کلمات مناسب، وب سایت شما را پیدا می کنند.
– مشاهده نمونه کارهای مجموعه طراحی سایت پاپریک
مشاهده نمونه کارها

امکانات سایت فروشگاهی

فروش و خدمات ۲۴ ساعته

با یک سایت فروشگاهی، مشتریان شما به صورت ۲۴ ساعته می توانند سفارش دهند.

همیشه در دسترس

با طراحی یک سایت فروشگاهی، مشتریان شما به صورت ۲۴ ساعته می توانند سفارش دهند. در هر ساعتی فروشگاه شما باز است.

گذر از رکود

چرا باید یک سایت فروشگاهی داشته باشیم؟

دسترسی به مشتریان

لیست کاملی از مشتریان خود خواهید داشت و همچنین دسترسی به کلیه فعالیتهای مشتری اعم از خرید و پرداخت.

ثبت اسناد

کلیه فعالیت های مشتری شما از قبیل لیست سفارش ها، لیست پرداخت ها، علاقه مندی ها و …. در سایت ثبت می شود. طبق این اطلاعات می توانید محصولات پر طرفدار را بشناسید.

پرداخت مبلغ سفارش

مشتریان شما پس از ثبت سفارش می توانند سفارش خود را به صورت کامل یا درصدی از مبلغ سفارش، پرداخت نمایند.