طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت مدرسه

امروزه هر شخص و هرصنفی در حال ایجاد و راه اندازی یک وب سایت برای خود هستند تا در دنیای اینترنت از رقبای خود عقب نمانند .

شما می توانید با طراحی سایت مدرسه  بسیار از سوالات و مسائل والدین را از طریق سایت خود بر طرف کنیدکه در این صورت هم والدین و هم مسئولین مدرسه نتیجه ی مطلوب آن را خواهند دید. تمامی والدین خواستار امکاناتی هستند که بتوانند هر چه بیشتر بر عملکرد فرزند خود در مدرسه نظارت داشته باشند . بروز رسانی سایت می تواند اطلاعات بسیار زیاد پیرامون نحوه فعالیت دانش آموز ، والدین را در این امر یاری کند.

طراحی سایت مدارس مزیت های زیادی هم برای مدیر مدرسه و هم دانش آموان و اولیا دارد که در اینجا به مهمترین ان ها اشاره خواهیم کرد.
طراحی سایت حرفه ای مدرسهفطراحی سایت آسان مدزسه دخترانه،طراحی سایت مدرسه پسرانه،طراحی سایت مدرسه ابتدایی،طراحی سایت مدرسه راهنمایی،طراحی سایت مدرسه دبیرستان

 امکانات طراحی سایت مدارس  :

طراحی سایت برای مدرسه می تواند بستر مناسبی را برای پیشرفت معلمان،دانش آموزان و معلمان در زمینه های آموزشی و خدمات فراهم آورد که یک طراح حرفه ای و مجرب با باکارگیری دانش روز شما را در این امر خطیر یاری خواهد کرد.

در این بخش بامزیت های مهم یک سایت حرفه ای مدرسه آشنا خواهید شد.

معرفی اعضا و افتخارت مدرسه:

در این بخش به معرفی اعضای مدرسه از جمله: مدیریت و هیات موسس مدرسه،معرفی معاونت ها ، معلمین و كاركنان مدرسه بپردازیدو همچنین افتخارات کسب شده توسط مدرسه را برا ی همیشه ماندگار کنید و قابلیت های و افتخارات مدرسه را به دیگران معرفی کنید.

ارائه آخرین اطلاعات و اخبار مدرسه به دانش آموزان و والدین:

در این صفحه می توانید اطلاعات و اخبار مهم مدرسه را در اختیار والدین و دانش آموزان قرار دهید،اخبار و اطلاعاتی از جمله:

 • رویدادهای مهم هفته
 • نمایش شرایط ثبت نام در مدرسه
 • معرفی برنامه های آموزشی مدرسه
 •  برنامه امتحانات
 • نمایش تقویم آموزشی
 • ارانه برنامه هفتگی
 • معرفی دانش آموزان ممتاز
 •  صفحه ی حضور غیاب دانش آموزان
 • ارائه ی کارنامه به دانش اموزان و والدینطراحی سایت ارزان مدرسه،طراحی سایت مدرسه در تهران،طراحی سایت مدرسه در ایران،آموزش طراحی سایت مدرسه،آموزش طراحی سایت،آموزش طراحی سایت حرفه ای

  ارتقاء سطح علمی دانش آموزان:

با قرار دادن مقالات وصفحاتی در سایت مدرسه که شامل نمونه سوال ها برای دانش آموان می باشند دسترسی دانش آموزان به مطالب آسانترخواهد شد و در این زمینه سایت مدرسه میتواند بستری باشد برای انکه دانش آموزان سوالات خود را با دانش آموز آن دیگر به اشترا گذاشته و در طول شبانه روز با آن هاو معلم خود در ارتباط باشند.

سامانه ارسال پیام به معلمان و والدین:

مدیر مدرسه میتواند به راحتی به لیست والدین و یا معلمان که اعضای سایت هستند به طور گروهی یا تک پیامک دهد. اطلاع رسانی انواع انجمن و رویدادهای و اخبار مهم مدرسه و همچنین عدم حضور و یا تاخیر دانش آموز به والدین آنها بدین وسیله بسیار آسان شده است .

 

معلمان دانش آموزان و همچنین والدین هر کدام دارای سامانه ی ورود جداگانه می باشد که با وارد کردن کد کاربری و رمز عبور مخصوص خود می توانند وارد بخش مخصوص به خود شوند درهر زمان و مکان از مزایای مربوطه بهره مند شوند.

 


طراحي سايت پاپريک