قالب سایت یا شِمای گرافیکی سایت
هنگام مرور وب سایت ها در اینترنت بعضی را زیباتر و شکیل و بعضی دیگر را نامرتب و بدون چیدمان صحیح می بینید. بدون شک یک وب سایت زیبا شما را مجذوب رنگ ها و عکس های گرافیکی زیبا می کند و شاید مدت ها وقت خود را در صفحات سایت به جستجو بپردازید.

یکی از خدمات قابل ارائه در پاپریک طراحی قالب گرافیکی وب سایت شماست. شاید شما در حال حاضر صاحب امتیاز یک وب سایت باشید و حتی پس از مدت ها بازخورد مناسبی از این وب سایت ندیده اید. طراحی سایت بدون یک طراحی قالب  نامناسب محکوم به شکست خواهد بود.

چرا بعضی وب سایت ها پس از مدت ها شبیه یک خانه متروکه می شوند؟

یک وب سایت مانند یک فروشگاه تجاری نیازمند رسیدگی، مرتب سازی و نوسازی است. اگر مدت ها در صفحه اصلی سایت شما یک عکس نمایش داده شود و یا تاریخ مطالب شما به روزهای بسیار قبل باز می گردد انتظار بازخورد مناسبی از وب سایت خود نداشته باشید.

مطمئنا شما برای صرف غذا سراغ یک رستوران متروک با محیط نامناسب و غذاهای قدیمی نمی روید.
در عوض یک رستوران شلوغ، یک محیط مرتب و تمیز، یک فضای نورپردازی شده اطمینان شما را جلب می کند که بی شک هزینه بالاتری برای صرف غذا در این محیط می پردازید.
اما طراحی محیط، غذا و کارمندان همه هزینه ها را توجیه می کند.

طراحی سایت، طراحی وب سایت های پویا، طراحی سایت اینترنتی، آموزش طراحی سایت، طراحی سایت ارزان، طراحی سایت گرافیکی، طراحی بهترین سایت، بهترین طراحی سایت، طراحی سایت اقساط
طراحی سایت رایگان، طراحی قالب، طراحی قالب سایت، طراحی قالب حرفه ای، طراحی وسئو سایت، بهینه سازی سایت، ویرایش سایت، وب سایت ارزان، فروش سایت، وب سایت فروش، سایت فروشگاهی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی فروشگاه اینترنتی، برنامه نویسی سایت، برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی
کدنویس سایت، طراحی حرفه ای سایت، سایت ساز اینترنتی، سایت ساز فروشگاهی، طراحی سایت پرتال، طراحی سایت اختصاصی، ساخت سایت اختصاصی، ساخت حرفه ای سایت اینترنتی، طراحی سایت در تهران، طراحی سایت در اصفهان، طراحی سایت در شیراز، طراحی سایت در تبریز، طراحی سایت در کرج، طراحی سایت ،طراحی حرفه ای وب سایت

مشکلات عمده یک قالب سایت چه مواردی هستند؟
موارد زیادی در نمایش وب سایت شما وجود دارند که سایت شما را یک سایت ضعیف نمایش می دهند:
1- لینک های شکسته (Broken): ممکن بعضی لینک ها در صفحات شما به صفحه یا عکس هدایت شوند که وجود ندارد یا حذف شده اند. این یک امتیاز منفی برای یک وب سایت است.
2- استفاده از فونت های ناهمگون: استفاده از فونت امر بسیار مهمی در طراحی سایت بشمار می رود. استفاده بیش از 3 فونت در وب سایت یا استفاده از فونت های قدیمی و یا نامربوط به موضوع سایت نیز جزو امتیازات منفی سایت بشمار می رود.
3- ترکیب رنگ نامناسب: ترکیب رنگ سایت جزو مهمترین عناصر طراحی در وب سایت شماست. استفاده از رنگ های اخطاری مثل قرمز و نارنجی به میزان زیاد در صفحات مختلف سایت، باعث سردرگمی کاربر می گردد. همچنین استفاده از رنگ تاکیدی سیاه مطلق در کادرها و قسمت های زیر مجموعه یک صفحه حتما باید به صرت مدیریت شده باشد.
4- استفاده از عناصر چشمک زن و متحرک: این عناصر در طراحی سایت برای جلب نظر کاربر استفاده می شوند اما اگر یک سایت بیش از 5 آیتم چشمک زن داشته باشد خیلی سریع کاربر را خسته می کند.

آیا سایت من مشکل طراحی قالب دارد؟

برای بررسی وب سایت خود با ما مشاوره کنید :

اگر نیاز به بررسی وب سایت خود توسط پاپریک دارید با شماره 66562066 تماس حاصل فرمایید و یا نشانی وب سایت خود را در صفحه ارتباط با ما ارسال نمایید.