طراحی وبسایت ارزان

طراحی وبسایت ارزان

چطور می تونیم یک وبسایت با قیمت ارزان داشته باشیم؟
مطمئنا شما هم تبلیغاتی رو دیدین که با ۱۰۰ هزار تومن برای شما وب سایت میسازن، بله من هم دیدم اما یه مشکلی این وسط هست.
شرکت طراحی وبسایت پاپریک تقریبا ماهانه تعدادی مراجعه کننده داره که از وبسایتی که در گذشته تهیه کردند راضی نیستن و از ما میخوان مشکلات سایتشون رو برطرف کنیم.
چطور این اتفاق میوفته؟؟؟

انتخاب طراح سایت
بله این دوستان هم گول تبلیغات وب سایت ارزان رو خوردند، و با پرداخت یه هزینه ناچیز یک وبسایت تهیه کردند و حالا با مشکل رو به رو شدند‌. اگر تنها یک صفحه ثابت بدون امکانات و بدون امکان تغییرات در آینده میخواید بله به نظر منم بهتره که هزینه زیادی نکنید و یک صفحه استاتیک بسازید.
اما اگر شما از سایتتون امکاناتی میخواید و یا تمایل دارید که بعدها هم بتونید تغییراتی رو داخلش انجام بدید و یا اگر با مسئله ای برخوردید و نیاز به پشتیبانی داشتید بهتره که سمت شرکت های صد تومنی نرید.
پشتیبانی یکی از موارد بسیار مهم در طراحی وب سایت هست که باید بهش توجه داشته باشید.

مدیریت و پشتیبانی سایت
اگر شما کانال تلگرامی و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید با این موضوع سر و کار دارید که کاربران به دنبال زیبایی، پویایی و فعالیت هستند، زمانی که شما پیج اینستاگرامتون رو راه اندازی میکنید باید زمان و سلیقه خرج صفحه اینستاگرامتون کنید تا بتونید بازخورد خوبی داشته باشید، مسلما جذب کاربر برای وبسایت سخت تر خواهد بود اما برای مطرح کردن کسب و کار خودتون در گوگل هم نیاز دارید که زمان و سلیقه خرج وبسایتتون کنید.

طراحی سایت ارزون
گرافیک پایه و اصلی سایت، به عهده طراح سایت شماست پس وب سایتتون رو، که نمایی از کسب و کار شماست به دست شخص و یا شرکتی بسپارید که بتونه به بهترین نحو خواسته های شما رو برآورده کنه، خیلی از دوستان تصورشون بر این است، زمانی که سایت راه اندازی شد کلی بازدیدکننده وارد سایتشون میشه و کلی فروش و زنگ پشت زنگ در انتظارشونه و این یه تصور غلطه!

تهیه محتوای سایت
شما باید سایتتون رو هم مثل صفحه اینستاگرامتون و یا کانال تلگرامتون به روز نگه دارید، اگر محصولات مشخص با یه تعداد ثابت دارید میتونید روزانه یا هفتگی مطلب داخل سایتتون قرار بدید مطالبی که مربوط به کسب و کار و یا محصلتون میشه، سعی کنید عکس هایی که تو سایتتون قرار می دید رو خودتون عکاسی کنید امروزه با وجود گوشی های هوشمند و کیفیت بالا که توی هر خونه ای حداقل یکیش پیدا میشه میتونید با یه نور خوب خودتون از محصولاتتون عکس بگیرید، این کار باعث جلب اعتماد کاربران میشه و از چشم گوگل هم دور نمی مونه…

اگر برای این کارها وقت ندارید میتونید مدیریت محتوای سایتتون رو به ما بسپارید. با شماره تلفن 77610922 تماس بگیرید تا مشاورین ما بهترین راهکار رو به شما پیشنهاد بدن.


طراحي سايت پاپريک