پشتیبانی وب سایت وردپرس

پشتیبانی وب سایت وردپرس

وب سایت های وردپرسی مانند وب سایت های اختصاصی نیاز به پشتیبانی و رسیدگی دارند، ممکن است بعد از آپدیت پلاگین ها و یا قالب وب سایت خود تغییراتی در آن ایجاد شود که نیاز است توسط پشتیبانی، بررسی و رسیدگی شود. خدمات وبمستری و رسیدگی به سئو سایت نیز قسمتی از پشتیبانی وب سایت محسوب می شود.
شما می توانید با پرداخت هزینه ای به صورت ماهانه و یا سالانه از پشتیبانی سایت خود بهره مند شوید.
این پشتیبانی شامل قرار دادن محصولات در سایت، ایجاد نوشته و یا مقاله که تاثیری مثبت بر سئوی سایت شما و همچنین پویایی آن خواهد داشت، اعمال ابزارهای مناسب برای بهبود سئو سایت، بررسی تصاویر قرار داده شده در سایت، بهبود سرعت اجرای سایت که این مسئله یکی از مهمترین نکات در میزان کیفیت وب سایت شما می باشد همین امر باعث می شود کاربران جذب وبسایت شما شده و یا اینکه از زمان صرف شده، برای بالا آمدن سایت خسته می شوند و از سایت شما خارج می شوند و امکان اینکه دوباره برای دیدن سایت شما بازگردند خیلی کم است، این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که کاربران اینترنتی (مشتریان شما) سرعت می خواهند، اگر صفحات وب سایت شما بیش از سه ثانیه زمان برای اجرا شدن بگیرند، مشتریانتان شما را رها خواهند کرد!
در ادامه همچنین بهبود متا تگ های سایت، ایجاد بک لینک و ارسال سایت مپ به صورت هفتگی صورت خواهد گرفت.
اگر تمایل به دریافت خدمات مجموعه پاپریک را دارید می توانید به تلگرام @papric پیام دهید تا با مشاورین ما در این باره صحبت کنید و یا با شماره تلفن های 77610922 – 66562066 تماس حاصل فرمایید.

 

 


طراحي سايت پاپريک