طراحی سایت فروشگاهی | فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاهی | فروشگاه آنلاین

سایت های فروشگاهی جزو موار پرکاربرد در وب هستند. اگر برای محصولات خود به دنبال طیف جدیدی از مشتریان هستید، یک وب سایت فروشگاهی مشکل شما را مرتفع خواهد کرد.
محصولات خود را در هر ساعتی از شبانه روز و در هر شهر و کشور به نمایش مشتریان بگذارید.

یک فروشگاه اینترنتی محدودیت زمان و مکان ندارد.

از نکات مثبت یک فروشگاه اینترنتی نمایش محصولات شما در سطح منطقه ای وسیعتر از فروشگاه معمولی است. این امر از آن نظر مورد توجه قرار می گیرد که یک فروشگاه معمولی وابسته به مشتریانی است که صرفا درآن منطقه حضور دارند اما در یک فروشگاه اینترنتی مشتریان شما فراتر از محله و شهر و کشور هستند.
از نکات مثبت دیگر یک فروشگاه اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • هزینه مالکیت کمتر نسبت به یک فروشگاه واقعی
  • هزینه نگهداری کمتر و آسان بودن دسترسی
  • ارائه طیف وسیعی از محصولات
  • گروه بندی و ارائه شکیل محصولات
  • امکان جستجوی مشتری در طیف وسیعی از محصولات
  • امکان هدایت مشتری به سمت پرداخت وجه از طریق درگاه های آنلاین
  • اشراف مشتری به سفارش هایی که تا کنون ثبت نموده است.
  • بررسی آمار فروش و درک علایق مشتریان
  • حفظ ارتباط با مشتری حتی پس از سفارش

 

طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی اینترنتی فروشگاه,فروشگاه آنلاین,طراحی فروشگاه آنلاین,بهترین طراحی فروشگاه آنلاین,نمونه طراحی فروشگاه آنلاین,نمونه فروشگاه اینترنتی, طراحی سایت شبیه دیجی کالا , طراحی سایت شبیه ایسام ,طراحی سایت شبیه دیوار,طراحی سایت فروشگاهی رایگان,طرای سایت فروش فایل,طراحی سایت شبیه,طراحی سایت مثل دیوار,طراحی سایت مثل دیجی کالا,طراحی سایت مانند دیجی کالا,طراحی سایت مانند دیوار

عمده موارد ذکر شده جهت اجرا در یک فروشگاه معمولی نیاز به امکانات و نیروهای اجرایی بسیاری دارد در حالی که در یک فروشگاه اینترنتی تمامی این خدمات بصورت اتوماتیک انجام می پذیرد و به نسبت به نیروی انسانی کمتری مورد نیاز است.

یک سایت فروشگاهی می تواند ضمن ارائه و نمایش محصولات شما به مشتریان، خدمات متفاوت دیگری نیز ارائه دهد که به شرح برخی از آنان می پردازیم:

1- نمایش متفاوت کالا: نیازی نیست کالای شما به صورت یک عکس نمایش داده شود. بلکه می توان از مجموعه ای از عکس ها برای نمایش کالا استفاده کرد. کالای خود را از زوایای متفاوت به مشتری نمایش دهید و اطمینان مشتری را جلب کنید.

طراحی سایت دیجیکالا,طراحی سایت دیجی کالا,طراحی سایت فروشگاهی در تهران,طراحی ایسام در تهران,طراحی فروشگاه ایسام در تهران,طراحی سایت دیوار,طراحی فروشگاه اینترنتی در تبریز,طراحی فروشگاه آنلاین در مشهد,طراحی فروشگاه اینترنتی در کرمانشاه,طراحی سایت مانند ایستگاه

2- لیستی از مشتریان خود داشته باشید: هر مشتری برای خرید از سایت فروشگاهی شما نیاز به ثبت نام در سایت فروشگاهی شما دارد. وب سایت شما می تواند بهترین مرجع جهت دسترسی شما به لیست مشتریانتان باشد. شما میتوانید آمار خرید مشتریان و علایق آن ها را درک کرده و بهترین فروش محصول را در فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید.
3- الزام مشتری به پرداخت وجه فاکتور: پس از انتخاب محصول توسط مشتری نوبت به مرحله پرداخت وجه است که در فروشگاه اینترنتی می تواند توسط کارت های بانکی انجام پذیرد. از مزایای این روش، درگیر نشدن فروشنده در مواردی همچون دریافت تخفیف مشتری یا گرد کردن مبلغ فاکتور است.
4- بررسی آمار کامل محصولات: یکی از مزایای ویژه فروشگاه اینترنتی، مرجعی کامل از اطلاعات و موجودی محصولات شماست. این اطلاعات می تواند شامل موجودی کالا، تعداد موجودی، میزان فروش و بسیاری از اطلاعات کاربردی دیگر باشد.


طراحي سايت پاپريک