کاربران گرامی ممکن است سوالی در مورد انواع خدمات طراحی وب سایت از هاست و دامنه گرفته تا نکات فنی داشته باشید. بعضی از سوالات متداول جهت آگاهی شما در این قسمت نمایش داده می شوند. درصورتی که سوال خود را نیافتید از فرمی که در همین صفحه تعبیه شده استفاده کنید.

دلیل تفاوت قیمت ها در طراحی وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت دارای گستردگی های زیادی است و بررسی مشتریان عمدتا از روی قدرت گرافیکی و زیبایی نمونه کارها و همچنین اعتبار نمونه های انجام شده می باشد که از این نظر پاپریک افتخار همکاری با برخی سازمان های دولتی را داراست.

منظور از وب سایت اختصاصی چیست؟

اگر امکانات خاصی از یک وب سایت انتظار دارید، طراحی اختصاصی وب سایت برای شما مناسب تر است. همچنین طراحی اختصاصی برای وب سایت هایی که نیاز به امنیت بالاتر و سرعت بیشتر هستند پیشنهاد می گردد.

میزان پشتیبانی وب سایت بعد از تحویل چقدر است؟

میزان پشتیبانی ما بین 6 ماه تا یکسال بسته به نوع قرارداد مورد نظر می باشد. این میزان میتواند به نسبت نیاز شما مشتری گرامی بیشتر شود.

چقدر طول می کشد تا به صفحه اول گوگل برسم؟

رسیدن به صفحه اول گوگل امری پیچیده و نیازمند بررسی محتوا و اطلاعات وب سایت شماست. نسبت به وب سایت های رقیب این رقم ممکن است یک ماه، سه ماه و یا حتی یک سال باشد. ارائه یک رقم ثابت در این زمینه امری غیر واقعی است.

چه هزینه هایی برای طراحی یک سایت از صفر تاصد باید بپردازم؟

هزینه اولیه وب است شامل ثبت دامنه و هاست و هزینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت است و بعد از آن نسبت به نوع پروژه شارژ سالیانه یا ماهیانه می باشد.

تفاوت وب سایت با وبلاگ چیست؟

وب سایت و وبلاگ دو محیط کاربری متفاوت در وب هستند که وبلاگ با امکانات کمتر و بصورت رایگان و وب سایت با امکانات بیشتر و به صورت کاملا اختصاصی برای شما طراحی و ساخته می شود. برای اطلاعات بیشتر مطلب تفاوت وب سایت و وبلاگ را مطالعه بفرمایید.

منظور از هاست نامحدود چیست؟

در هاست نامحدود فضایی که برای فایل های خود نیاز دارید بصورت نامحدود بوده و همچنین دارای ایمیل های نامحدود نیز می باشد. بانک اطلاعاتی این هاست هم به صورت نامحدود می باشد.

آیا بدون خرید هاست می توان دامنه را ثبت نمود؟

بله در صورتی که برای وب سایت خود نامی انتخاب کرده اید بهتر است که قبل انجام هر کاری ابتدا نام دامنه وب سایت را ثبت نمایید تا با خیال راحت به سراغ قسمت های دیگر وب سایت بپردازید.

آیا می توانم رنگ بندی و محیط گرافیکی وب سایتی که قبلا داشته ام تغییر دهم؟

یکی از خدماتی که پاپریک به شما مشتری گرامی ارائه می دهد طراحی گرافیکی زیبا و متناسب با رسته شغلی شماست. ممکن است از طراحی سایت خود راضی نباشید، پس سریعا اقدام کنید.

چرا بعد از مدتها هنوز سایت من در گوگل ثبت نشده است؟

بعد از تحویل سایت به مشتری انجام خدماتی نظیر معرفی به موتورهای جستجوی گوگل، یاهو و غیره در پاپریک انجام می گیرد که ممکن است در مورد سایت شما این اتفاق نیفتاده باشد. با ما تماس بگیرید تا سایت شما را به رایگان بررسی کنیم.

ممکن سوال جدیدی داشته باشید
لطفا سوال خود را در این قسمت درج نمایید تا سریعا پاسخ خود را دریافت نمایید.

[contact-form-7 id=”4975″]

طراحی سایت، طراحی وب سایت های پویا، طراحی سایت اینترنتی، آموزش طراحی سایت، طراحی سایت ارزان، طراحی سایت گرافیکی، طراحی بهترین سایت، بهترین طراحی سایت، طراحی سایت اقساط طراحی سایت رایگان، طراحی قالب، طراحی قالب سایت، طراحی قالب حرفه ای، طراحی وسئو سایت، بهینه سازی سایت، ویرایش سایت، وب سایت ارزان، فروش سایت، وب سایت فروش، سایت فروشگاهی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی فروشگاه اینترنتی، برنامه نویسی سایت، برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی کدنویس سایت، طراحی حرفه ای سایت، سایت ساز اینترنتی، سایت ساز فروشگاهی، طراحی سایت پرتال، طراحی سایت اختصاصی، ساخت سایت اختصاصی، ساخت حرفه ای سایت اینترنتی، طراحی سایت در تهران، طراحی سایت در اصفهان، طراحی سایت در شیراز، طراحی سایت در تبریز، طراحی سایت در کرج، طراحی سایت ،طراحی حرفه ای وب سایت